niedziela, 30 grudnia 2012

Kids with folclore

Lubię takie oryginalne spojrzenia na folklor, kolorowe zdjęcia z dziećmi podbijają świat i wywołują zainteresowanie. To taki nasz ludzki odruch, a jeśli jeszcze dodać do tego ładną buzię zaczynamy się po prostu rozpływać. Gdzieś w tle zauważalne dopiero po tym gdy opuści nas pierwsze wrażenie, tradycyjne Rosyjskie wypieki, przepiękny lakowany samowar i komplet herbaciany z tego samego materiału. Kiedyś miałam coś takiego w domu, tyle że nikt nie wyjaśnił mi, że w tym  jednak nie powinno się pić herbaty. To jedynie piękna ozdoba z dawnych czasów, ale lak nie lubi wilgoci, a te herbaciane cuda w istocie wykonane są z drewna i jedynie pokryte cieniutką warstwą malunków. 
Pocztówkę przysłała mi Tatiana (Tanyasi), która tak jak ja swoim dzieciom, tak i ona swojej córeczce pokazuje świat przez otrzymywane kartki.
English: I like such original views on the folklore. Colorful pictures with kids are thous what most people just like. When you will add to it Russian traditional cakes and pestries and of-course wonderful samovar with a wooden tea set with draw of flowers so specific for Russia we recive postcards I like the most of all. This one is from Tatiana (Tanyasi) who shows her daughter the other cultures through the postcards she receives. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz