poniedziałek, 15 kwietnia 2013

Plac Wolności

Przespałam się i nadal jestem dokładnie tak samo nieprzytomna. Nie zmienia to jednak faktu, że jedyne co mogę robić to leżeć, albo pisać na blogu, bo to co zaczęłam na studia nie przypomina doprawdy niczego. Liczę na to, że wy w przeciwieństwie do prowadzącej wybaczycie mi niedociągnięcia. Jako, że prócz zgłoszonych na forum pocztówek ojciec przywiózł dziś tez kilka ze swojego biura oto dwie odsłony Placu Wolności od Krzyśka. Kartki jak zwykle niesamowicie opisane, barwnie ukazujące Łódź i zachęcające do wizyty, a to drobne obsunięcie czasowe doprawdy niczego nie popsuło. 
Jedyne czego nie mogę rozczytać to nazwa ulicy przy, której mieści się zachwalana przez kover kawiarnia oraz pizzeria – na szczęście pomógł internet i już wiem, że chodziło o Piotrowską.
English: Those two beautiful photos made by Zbigniew Kotecki are postcards from kover. You can see Square of Freedom in city of Łódź on both of them. As always kover draws in from of me colourful picture of his city telling me interesting stories about its parks and pleaces I can be interested at. How could I not visit Łódź again just to check if he is right? 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz