środa, 19 grudnia 2012

Meandry na Roztoczu

Kilka dni temu moja pocztówka z tym widoczkiem dotarła do celu, a dziś ja pokazuję Wam go ponownie. To wymiana z Anią z tych wakacji. Wyszło tak, że aby mieć zapisane pocztówki z Roztocza wysyłałyśmy je do siebie nawzajem. Dzięki pocztówkom Ania tak jak i ja zapragnęła zwiedzić cały region. 
Jak na fakt że ty i tak wiecznie jesteś w rozjazdach dziewczyno strasznie marudzisz! W wakacje nie ma zmiłuj bierzemy dzieciaki i jedziemy, i nie ma że daleko od Warszawy, że drogi kiepskie, ani żadnych "ale". Lepiej zorganizuj sobie urlop!
Na zdjęciu to co lubię najbardziej widok z lotu ptaka na meandry Wieprza w Roztoczańskim Parku Narodowym - jeśli jeszcze nie zakochaliście się w tej soczystej zieleni i nie marzy wam się dołączyć do nas w trasie to znak, że jesteście mieszczuchami!
English: Few days ago my official postcard with this lovley view make someone to smile. And today I want to show you the same card from my own collection. I`ve recived it from Ania (my forum friend) - to have written and stamped cards from Roztocze we were sending them to eachother (yes more than one). Ania just like me fall in love when she saw thous postcards and would like to see this unique region.
So when vacations will start don`t even try to say "No." - we are taking kids and going there no matter the roads, kilometers and anything else.
On this card you can see the windings of the Wieprz river at the Roztocze National Park. I admire this view from the sky and this pure green colour.
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz