wtorek, 8 stycznia 2013

Śniadanie podano

Zanim po wyprawieniu dzieciarni wrócę do łóżka się wygrzać i wyspać, kolejna partia z pocztówkowego świata. Tym razem coś dla oka i duszy, przynajmniej mojej. Zawsze lubiłam fotografię, choć moje zdolności w tym kierunku ograniczają się raczej do podziwiania. Technicznie nie posiadam żadnej wiedzy, dopiero przy Gosi uczę się dostrzegać pewne niuanse. Za to po czterech latach liceum artystycznego wydaje mi się, że z powodzeniem mogę ocenić prace innych ze względów estetycznych, a ta oto pocztówka cieszy moje oczy. Prosta, a zarazem piękna, z dobrze dobranymi kolorami i ciekawie przedstawionym tematem. Wszystko wygląda niezwykle naturalnie. Mogłoby to być elementem ciekawej reklamy, z aparatem podanym do łóżka zamiast śniadania.
Pocztówka to favorite tag od Sylwii, której serdecznie dziękuję.
English: Great shot! I should probably say no more and just let you admire this postcard. I recived it from Sylwia as a favorite tag and I am very happy to have it in my collection. Photo to this card was made by Maria Portykus.

2 komentarze:

  1. Yeah! To moje zdjęcie :) Rozumiem , że pocztówka z "Napisz Kartkę". Aparat zakupiłam w sklepie ze starociami :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Wiem :) Ktoś cię na forum wydał! Ale zdjęcie jest naprawdę piękne i taca i aparat i kwiaty i gazety pod spodem i cała koncepcja!

      Usuń