piątek, 8 lutego 2013

Płyta z herbem

Dostrzegam pewien niepokojący trend śledząc blogi pocztówkowe z konkursu na forum. Otóż od jakiegoś czasu nie pojawiają się na nich posty, nie na wszystkich oczywiście niemniej jednak zdziwił mnie nieco ten stan stagnacji. Oczywiście poczta podniosła koszty przesyłek, ale jest przecież o czym pisać i nawet ja choć ledwo znajduję czas daję radę. Mam tylko nadzieję, że mnie nie dopadnie taki natłok obowiązków lub zwykłe zniechęcenie. Na razie dziewczyny skutecznie zapewniają mi tematy do pisania, choćby Sylwia która przysłała mi świetną pocztówkę z płytą kanałową na Wrocławskim rynku wprost z mojej galerii ulubionych. Pocztówka to twór DCN Gallery, która udowadnia że nawet tak zwyczajną rzecz jak płyta można przedstawić w ciekawy sposób.
English: An interesting postcard from DCN Gallery sent me Sylwia (sideritis) as a favorite tag. I like such black and white photos especial when they show every day life elements in such unique way. This is a sewer blab on the Wroclaw Town Square. Hope you like it.

1 komentarz:

  1. Niestety ale czasem kazdy potrzebuje odrobiny przerwy - może kwestia weny lub chęci.
    Ja nigdy nie miałam dużej przerwy. Może dlatego, ze to lubie, że smialo mogę powiedzieć, że jest to moja prawdziwa pasja i tak już pewnie zostanie.

    OdpowiedzUsuń