wtorek, 19 lutego 2013

UNESCO - Alhambra, Generalife and Albayzín, Granada

Ha! Przeprowadziłam naturalną selekcję, jako że oficjalne pocztówki pojawiają się w moim profilu na PC nie umieszczam ich aktualnie na blogu, przynajmniej póki nie opanuję tych stosów kartek. Pogrupuję je i co najwyżej dodam skany na PC ot co! Genialne prawda?
Zdawało mi się, że przy tej cenie znaczków zwolnię z tagami i tak się stało, ale przychodzi i tak tyle zaległych kartek, albo po prostu podarunków od koleżanek, że i tak nie jest dobrze, bo zalegam z przedstawianiem ich Wam.
Na pierwszy rzut ich pocztówka z Bułgarii z UNESCO WHS tag, niestety choć jest piękna Bułgarii nie przedstawia. Zamiast tego podziwiać możecie Hiszpańską Grenadę, która zawsze kojarzy mi się z poematem Mickiewicza. Pełne zabytków miasto jest stolicą regionu i znanym ośrodkiem turystycznym szczególnie popularnym z uwagi na swoją różnorodność.
English: Hello everyone I have just decided I have so many cards to show on blog that I wont add any official postcard from PC for some time. Scans are on the site and if not I will add them so description will appear when I will add all the rest.
This was my first postcard sent from Bulgaria as a UNESCO WHS tag but this is not Bulgaria - its Spanish Grenada. Probably most beautiful pleace in Spain and a most popular turistic resort of the country.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz