poniedziałek, 18 lutego 2013

Strawberries

Jej tyle pocztówek znalazło się już na moim blogu, a obok mnie leży jeszcze więcej tych, których nie dodałam. Zastanawiam się, czy kiedyś nastanie taki moment, że zalegać będą mi tylko te, które tego samego dnia wyciągnę ze skrzynki. Póki co muszę zadowolić się obecną sytuacją, bo moje możliwości „przerobowe” są nieco ograniczone.
To druga pocztówka z favorite tag`u od Lady_Luck, wysłana zresztą w tej samej kopercie. Choć zdjęcie jak najbardziej letnio truskawkowe, temat odbiega od niego w 100% bo historia toczy się o biatlonie i hokeju, których koleżanka jest zagorzałą fanką. Osobiście lubię sport, ale jego oglądanie nie porywa mnie. Zawody sportowe kojarzą mi się niestety z coraz mniej zdrową rywalizacją, której najzwyczajniej nie lubię. Wolę więc skupić się na słodyczy letnich truskawek.
English: This is secound and last favorite tag from Lady_Luck. Summer strawberries with deep red colour and sweet in taste. They remaind me about hot and sunny days last year. This is a really nice shot and I like this card even moere because of long message on the back.

2 komentarze:

  1. Dzięki tej pocztówce już wiem jak mogę spożytkować moją koneweczkę (ponieważ mam taką samą jak na skanie, tylko fioletową). Wcześniej był w niej kwiatek, ale ponieważ niechcący mu się zmarło, to w lato zagoszczą w niej truskawki :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Mniam, mniam tej nie mam w mojej truskawkowej kolekcji :(
    Zazdroszczę pocztówki ;)

    OdpowiedzUsuń