wtorek, 9 kwietnia 2013

Słodko mi

Ha! Ależ jestem cwana! Postanowiłam upiec trzy pieczenie na jednym ogniu i wygląda na to, że nawet uda mi się dokonać tej sztuki – mam bowiem przed sobą, trzy pocztówki ze słodkościami, a że ostatni jestem w klimacie, bo na prośbę dzieci piekę i piekę i piekę ciasta i ciasteczka, to nawet nieźle się to wszystko złożyło. Zrobiło mi się tez wyjątkowo długie zdanie... wielokrotnie złożone, cóż trudno. Czary-mary zaczynamy. Pierwsza kartka to wyjątkowy oferuję tak od nayanki z całym zestawem kremowych babeczek. Wszystkie wyglądają smakowicie, a ja powinnam nauczyć się je piec i ozdabiać.
Druga to oczywiście, kolejna kopertowa niespodzianka od silver. Te fińskie słodkości przyprawiają mnie o niezły zawrót głowy i jakoś nabrałam ochoty na trufle i czekoladki O.o
No i na koniec, ale z pewnością nie ostatnia... pocztówka od Pauli z fav tagu z przepysznymi kruchymi ciasteczkami, w tak dobrze mi znanym kształcie gwiazdek. Ja swoje ozdabiam lukrem, cynamonem, migdałami. Obowiązkowo smaruję jajkiem po wierzchu i nim się obejrzę te znikają w paszczach moich dzieci i rzecz jasna Pawła.
English: Three cards – one topic. Sweets! We all loves them, but i also like to bake them, cook them etc.: So cards with sweets are something that inspire me.
First one is from nayanka with lovley muffins – the only think I am not good at jet. Even if this is only draw they looks tasty.
Secound is a surprise from silver with sweets from Finland shop. When I look at them I become really hungry.
Last one is a fav tag from Paula with crispy cakes we love to bake in our home. The only problem is that when I make then I`m never able to try... kids and Paul eats them instantly XD

1 komentarz: