piątek, 12 kwietnia 2013

Zmiana klimatu

Dziś znów będzie podwójnie, bo obie kartki pochodzą z tej samej serii z The Postcards Store, choć to jak znalazły się u mnie to już dwie zupełnie różne historie. Otóż pierwsza to 6m RR od mojej drogiej przyjaciółki Ewy, która zawsze wie jak w kilku słowach poprawić mi humor. Tym razem uczynił to sam widoczek, tak odmienny od tego co nawet teraz gdy wszystko się topnieje oglądam za oknem.
English:Today I choose two cards for you again. Both are from The Psotcard Store but the orgin how they get to me is totally different. First is a card from 6m RR sent by my dear friend Eva who always know what to write to mayke me smile. The view is so sunny and warm that I started to dream about vacations.
Druga to pocztówka zagubiona w odmętach moich ulubionych, którą wysłała mi Natasha wraz z relacją z przebiegu rosyjskiej jesieni. Równie piękna co niesamowita, bo trudno oprzeć się wrażeniu, że niebo wyjęto z innej rzeczywistości.
English: Secound one is a postcard hiden somwhere in the depts of my favorites that was sent by Natasha with a relation from russian Autumn. View is amazing with this unreal sky.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz