wtorek, 28 sierpnia 2012

Łabędzie z Łowicza

Pocztówka, która właśnie trzymam w dłoni to fav tag od Katarzyny (katka256), jedna z tych nielicznych kartek, która zamiast znaczka otrzymała pieczątkę. Dobrze, że na mojej poczcie jeszcze mi się to nie zdarzyło, bo chyba bym udusiła panią w okienku. Cóż mogę o niej powiedzieć? Kolejny projekt grupy Nanaelo w klimacie Łowicza, jego strojów i wycinanek. Lepszy taki folklor niż żaden. Katce pocztówki się nie podobają, mogę ja zrozumieć, ale doceniam takie projekty, bo one właśnie choć odrobinę promują polską kulturę ludową.
English: The postcard I hold in my heand is a favourite tag from Katarzyna (katka256). It`s one of numerous cards that I have recived without a stamp, but with the postmark seal insted. It`s good that in my postoffice they don`t have similiar ideas because I would probably stragle lady in the window for such a thing. What can I say about the card? It`s another project of Nanaelo group oscillate near to Łowicz floclore – it`s uniforms and papercuts. I think such folclore is better than non. As for katka this kinde of postcards aren`t in her style and she does not like them too much. I can understand her but I appreciate such projects because they promote our polish cluture better then many others. 

 

1 komentarz:

  1. Mam nadzieję, że frankownice nie wejdą na dobre zamiast znaczków, które zostałyby zepchnięte tylko do celów kolekcjonerskich...
    Fajnie, że mamy w Polsce kartki, które pokazują też motywy ludowe :)

    OdpowiedzUsuń