poniedziałek, 10 grudnia 2012

Lekcja szycia

Powiedzmy sobie szczerze, szycie nigdy nie było moją mocną strona. W domu nikt tego nie potrafił, a ja uczę się dopiero teraz w przedszkolu Daniela. Dobrze, że mam gdzie! Tutaj szyjemy zabawki, wymyślamy ciekawe dodatki, robię coś co zawsze chciałam.
Pocztówka, którą widzicie spodobała mi się jednak nie tylko dlatego, jak w większości Litewskich kartek urzekły mnie delikatne, pastelowe kolory i ciekawe zbliżenia. Pocztówka to Fast favourite tag od unijaj, której serdecznie dziękuję również za znaczek WWF.

English: I never was able to sew. In my house no one knew how to do it, and I just started to when Danny went to kindergarden this year. In kindergarden they learn us how to do it, we sew little cute toys for kids and talk. It is a greate fun for me!
I like this card not only because of that. Like in all Lithuanian cards I like delicate colours and a greate shot. The idea... Thank you unijaj.

1 komentarz:

  1. Moja Mamma nie tyle szyć potrafi co dziargać na drutach, choć i haftem się kiedyś zajmowała. Co do mnie , to nic z tych rzeczy nie potrafie.

    OdpowiedzUsuń