piątek, 8 lutego 2013

Wyjątkowy plac

Po jakimś abstrakcyjne długim okresie oczekiwania dodaję jankową pocztówkę od ewejki. Cudnie wypisana – za co koleżanka dostaje medal, bo tak wypisana kartka od niej to skarb. Wiedziałam, że prośba o opisanie czegoś co jest jej bliskie zdziała cuda. Szkoda tylko, że doświadczenia koleżanki z pracy w szkole są tak straszne, ale nie dziwię się też zbytnio, sama mam dziecko w szkole choć dopiero podstawowej. Doradzić mogę jedno, ty ich zmotywuj skoro jedynki nie pomagają poszukaj czegoś co lubią, a może zrób test sensometryczny? Co masz do stracenia? Pamiętaj, że kiedyś program był lepszy na starcie wałkowała się coś i do liceum dzieciaki trafiały z jakimiś podstawami, teraz to jest dno, warto może pokazać jak matematyka może im się przydać, z pewnością każdy chce robić super biznes w przyszłości.
I tak zamiast na kartce skupiłam się na swoich śmiesznych radach, a przecież pocztówka jest piękna. Podziwiajcie ją zatem sami.
English: Greate postcard from Jan Walczewski collection with Mariacki Square in Cracow is a fav tag from ewejka with a long personal message. I like how they renovated this square couple years ago when I was leaving Cracow it was old and destroied by time.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz