poniedziałek, 31 marca 2014

Nowe początki

Na starcie powiem może tyle, iż powoli wszystko zmierza ku lepszemu, choć mam jeszcze wiele do zrobienia. To dlatego stwierdziła, że na bloga nie będę dodawała pocztówek oficjalnie otrzymanych w ramach Postcrossingu. Powodów jest wiele, ale przede wszystkim pojawią się one na mojej ścianie i każdy będzie mógł je sobie sam obejrzeć. Po drugie robi mi się po prostu bałagan, a kartki się kurzą. Tak więc wolę je od razu schować do odpowiednich pudełek. 
Wróćmy jednak do dnia dzisiejszego i do pocztówek. O tak będzie ich kilka... Otrzymałam je już dawno temu, ale jakoś nie było okazji pochwalę się zatem dzisiaj, bo oto powiększyła się znacząco moja kolekcja Jetoy.
Wszystkie kartki otrzymałam z Chin, są wspaniale wypisane i ozdobione. A część z nich posiada jak widzicie ciekawe zestawy znaczków. Mnie najbardziej urzekają te opierające się o bajki.
Coś ten mój skaner szaleje i robi bardzo jaskrawe skany, niemniej wcale nie ujmują one uroku tym wyjątkowym pocztówkom.
English: It was a long time since I`ve wrote my last post here. But belive me I didn`t forgott about you guys. My son is much better now and I slowley come back to my postcards hobby.
I`ve also decidec that I would not post here officila PC cards for now as I don`t have time to do it and you can see them on my postcard wall in the programe.
But lets get back to cards. Here you can see my new Jetoy collection. All cards I`ve recived from China users.

Most of all I like those related to fairy tales, but they are lovely in general.

2 komentarze:

  1. Jetoy ♥ podobają mi się bardzo, ale sama nie mam jeszcze żadnego w swojej kolekcji ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja jeszcze nie mam żadnej kartki Jetoy. Druga pocztówka jest po prostu prześliczna ♡.♡

    OdpowiedzUsuń