środa, 14 maja 2014

Barwny raj

No i znów utknęłam nad moją pracą i kolejnym rozdziałem. Nie wiem czemu jest to droga przez mękę. Lubię ten temat i on mnie naprawdę wciąga, ale kiedy zaczynam pisać w głowie mam pustkę. Wszystko idzie jak po grudzie, oczywiście do pewnego momentu, ale jednak. Najtrudniej jest zacząć, to udowodniony fakt, który dotyczy również i mnie. Skoro jednak i tak siedzę, starając się oddalić od siebie moje obowiązki... postanowiłam napisać choć posta, bo nie wiadomo kiedy znów będzie mi dane. Oczywiście tłumaczę to tym, że chcę jak najszybciej schować kartkę do bezpiecznego pudełka. Oto bowiem mój nowy skarb, który otrzymałam dzięki uprzejmości Moniki. Widokówka z Barbados! Chcę więcej! Chcę posadzić tyłek na tej piaszczystej plaży, pogrzać się w słońcu i oczywiście zamoczyć nogi w tej obłędnie turkusowej wodzie, bardziej nasyconej barwami nawet od błękitnego nieba.
Barbados to niewielkie wyspiarskie państwo należące do Ameryki Północnej, a położone w obrębie Małych Antyli. To najdalej wysunięta na wschód wyspa tego regionu, należąca to tzw.: Wysp Zawietrznych, a w dodatku unikatowa ponieważ nie jest ona pochodzenia wulkanicznego lecz ma budowę wapienną i powstała z rafy koralowej ♥. Gorący klimat służy tu turystyce i to głównie na niej opiera się gospodarka.
English: Once again new country this time thanks to Monika ♥. Here you go... Barbados! Today I dream to travel there its cold and unpleasent.... and there... there you have sun all day long.

Barbados is a small island country in the Lesser Antilles. From 15th century when it was discovered by Spanish, Barbados was visited by many but it was the English ship Olive Bloossom that claimed possession of it. Barbados is independent from 1966.

4 komentarze:

 1. Bo z licencjatem trzeba się zebrać w sobie. Ja napisałam w końcu w tydzień (a zbierałam się z rok) kiedy się okazało, że nie bardzo mam wyjście. Taki nóż na gardle.

  Niesamowicie podobają mi się znaczki! W pocztówkę wolę się nie wpatrywać bo trafia mnie szlag, że gdzieś jest ciepło i pięknie a u mnie za oknem jesień :|

  Powodzenia przy pisaniu!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mamy widzę podobne odczucia co do aury :)
   Z tymi nożami to jest tak, że niektóre potrafią wisieć dłużej niż inne, a ja mam spore zdolności telekinetyczne w tym zakresie.

   Usuń
 2. wspaniała pocztówka!! ;-)
  zazdroszczę cholernie! ;)

  http://happy-postcrossing-poland.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Patrze na pocztówkę i się rozmarzyłam! Juz nie mogę się doczekać weekendu, pójdę na plaże i spędze 4 godziny w wodzie.

  OdpowiedzUsuń