wtorek, 17 marca 2015

Po długiej przerwie

Cześć kochani! Ależ dawno mnie tu nie było. Nie mam ostatnio czasu na uzupełnianie postów na blogu. W kółko biegam tylko między pracą, a domem. Oczywiście skrzynki pocztowej nie zaniedbuję, ale moja droga na pocztę zajmuje mi więcej czasu niż kiedyś. Na szczęście robi się ciepło i powoli rozważam jazdę do IKEA na rowerze, a to pozwoli mi zahaczać o UP.
Od czego by tu zacząć? Dorobiłam się też przez ten rok kilku nowych krajów, a liczę na więcej! Niestety w tzw. międzyczasie musiałam tez ograniczyć pocztówkowe wydatki, co sprowadza się do tego, że obecnie mało wymieniam się poza krajem i z rzadka wysyłam coś w ramach oficjalnego PC (nastąpiła obraza majestatu w związku z horrendalną ilością expired do Azji). Bawię się za to regularnie na PostcardUnited, bo choć serwis jest słabiej dopracowany, to mnie wybrany przez nich wariant losowania odpowiada bardziej, a że kartki wysyłam zawsze, to mam czyste sumienie.
Co by tu jeszcze? A!!! Mam dwa koty. W grudniu postanowiliśmy bowiem zrobić podwójnie dobry uczynek. Po pierwsze spełnić marzenie naszego synka o kotku, a po drugie uratować zwierza. W planach był jeden, ale w rezultacie trafiło do nas wychudzone rodzeństwo, które aktualnie radośnie roznosi nam dom: Polly i Husarz roboczo nazywany w domu Heniek.


A teraz drobny przeskok tematyczny, bo czas pochwalić się jakąś pocztówką. Tę z Peru dostałam w ramach akcji Izy dla „Pięknych Aniołów” - koniecznie zajrzyjcie na stronę tej organizacji, bo robią rzeczy naprawdę wspaniałe i z radością wsparłam ich finansowo, mimo że sama nie mam :)

7 komentarzy:

 1. Piękna kartka :) Z Peru w sumie dużo kartek jest ładnych. Przyszła z Peru czy z Polski?
  Dobry uczynek zrobiłaś, dwa kotki. Mi jeden roznosi mieszkanie, a co dopiero dwa :p
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kartka przyszła prosto z Peru :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny widok. Gratuluję tak cudnej kartki z dosyć rzadkiego kraju! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna kartka. I czekamy na więcej nowych wpisów!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. "As the New Year is fresh in mind, the dominant question in mind of everyone is, “How will you make 2015 a great year?”
  (\__/)
  (='.'=)
  (")_(")

  _________________
  Buy Archeage Gold
  RS3 Gold
  RS Gold

  OdpowiedzUsuń