poniedziałek, 3 czerwca 2013

Lighthouses of Michigan

Chwilę mnie nie było i już się za Wami stęskniłam. Nie twierdzę jednak, że nie bawiłam się dobrze. Mimo awarii auta udało nam się bezpiecznie dojechać do Krakowa, ogarnąć i wybrać na zaplanowaną wycieczkę, a najlepsze jest to, że pogoda dopisała! Dzieci bawiły się dobrze, ja podziwiałam widoki Pienińskiego Parku, oni wspinali się w Parku Linowym, ja cieszyłam się kościołem UNESCO – oni słońcem, a wszyscy razem Zamkiem – ale o tym, gdy dojdą pocztówki! Dziś o karteczkach, które czekały na mnie w domu.
Na początek Latarnie Michigan, które przesłała mi Emily w ramach Fav RR #66. To resend, bo pocztówki ostatnio ślamazarnie do mnie dochodzą. Mapka jest urocza i można pozazdrościć koleżance tak długiego wybrzeża jej stanu, choć dla niewtajemniczonych – to śródlądowe latarnie, bo Michigan otaczają jeziora.
English: This postcard is a long waiting favorite RR #66 from Emily. On the map you can see all lighthouses of Michigan. State had 3,100 miles of shoreline bordering on four of the Five Greate Lakes – so it has over 100 lighthouses, more than any other State. It is more fascinatng because they are inland lighthouses :)

2 komentarze:

  1. Świetna pocztówka, za takie mapki dałabym się pokroić :))

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. W kawałkach trudno odbierać pocztę :) Więc może się wstrzymaj, a i Ciebie spotka takie szczęście :)

      Usuń